FIRMA ALTENDORF

LEGENDA ALTENDORF - LEGENDA PIŁY FORMATOWEJ

Berlin, 1906: w celu wykonania własnych projektów mebli Wilhelm Altendorf zbudował piłę, na której obrabiany przedmiot jest prowadzony nad tarczą na stole przesuwnym. W ciągu następnego stulecia „Altendorf” przeszedł do legendy, a firma stała się światowym liderem na rynku pił formatowych. Obecnie ponad 260 osób pracuje dla firmy Altendorf w krajach na całym świecie. Każdego roku 2400 przesuwnych pił formatowych opuszcza swoje fabryki w Minden w Niemczech i Qinhuangdao w Chinach w drodze do klientów z całego świata, zajmujących się obróbką drewna, metalu i tworzyw sztucznych.

NASZE LOKALIZACJE
MIEJSCA PRODUKCJI I FILIE

Działalność międzynarodowa: dzięki naszym dwóm zakładom produkcyjnym i czterem filiom jesteśmy reprezentowani na prawie każdym kontynencie.

W naszej siedzibie w Minden produkujemy serie F 45 i WA 80. Nasi pracownicy część po części montują maszyny, które są wysyłane na cały świat.

W naszym drugim zakładzie produkcyjnym w Qinhuangdao w Chinach produkujemy maszyny WA 6, WA 8 i F 92T na powierzchni 8 000 m².

HISTORIA ALTENDORF
FILM, DYREKTORZY FIRM I INNOWACJE

Historia sukcesu firmy Altendorf to historia sukcesu maszyny: piły formatowej wynalezionej w 1906 roku przez Wilhelma Altendorfa.

Przeczytaj więcej o początkach firmy i rozwoju do dnia dzisiejszego. Dowiedz się więcej o innowacjach i o tym, co wyróżnia produkty Altendorf.

Więcej informacji