Witamy w Serwisie Altendorf!

Na długo zanim słowo „serwis” stało się modnym hasłem marketingowym, serwis Altendorf był już dobrze znany w całej branży drzewnej. We wczesnych latach sześćdziesiątych wystąpił nawet w kampanii reklamowej.

I od tego czasu znaczenie, jakie Altendorf przywiązuje do udzielania fachowych porad i wsparcia klientom, nie zmniejszyło się ani trochę. Zespół składający się z inżynierów serwisu, doradców klienta i pracowników sprzedaży zajmuje się każdym zapytaniem klienta szybko i sprawnie, udzielając porad telefonicznych lub na miejscu w razie potrzeby, a także zajmując się doborem części zamiennych. Powstała również „Szkoła Pił Formatowych", która stworzyła ośrodek kształcenia zawodowego, który już teraz przyciąga ponad 1000 uczniów rocznie. Zespół Altendorf koncentruje się na jednym celu - maksymalnym zadowoleniu klienta.

SERWIS MASZYN
PEŁNY ZAKRES USŁUG DLA TWOJEJ PIŁY ALTENDORF

Serwis Altendorf odpowie na pytania dotyczące Twojej piły formatowej.

Niezależnie od tego, czy chodzi o profesjonalną konserwację maszyny, czy potrzebujesz części zamiennej: jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Infolinia serwisowa Altendorf:+48 501 77 36 36

ALTENDORF INSPECT
PRZEGLĄD TWOJEJ PIŁY FORMATOWEJ

Altendorf Inspect to nasza usługa przeglądu i kontroli Twojej piły Altendorf.

Oferujemy wszechstronny pakiet - dzięki czemu możesz bezpiecznie używać swojej piły formatowej nawet po latach i dziesięcioleciach. Nasz zespół chętnie udzieli Ci porady!

Infolinia serwisowa Altendorf:+48 501 77 36 36